Pronevo

Pronevo Probiyotik Sprey 150 ml (STOKTA YOK) 50 TL

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Pronevo probiyotik sprey 150 ml 

  Toz akarı(mite), polen ve hayvan tüyleri solunum yolu alerjileri için önde gelen nedenlerdir. Evinizde bunlarla birlikte hastalık yapıcı bakteriler, mantar sporları gibi patojenler bulunur.

  Bu alerjen ve patojenleri minimum seviyeye düşürmenin yolu kimyasal içermeyen,toksik olmayan ve GDO içermeyen probiyotik solüsyonuyla Pronevo probiyotik spreyimizdir.Pronevo  probiyotik içeriğiyle(1 ml 30 milyon) toz akarı ve polen kaynaklı alerji belirtilerinin ortadan kalkmasını sağlar.

  Probiyotik bileşiklerimiz ;

  Evinizin havasını

  Kapı kolu, televizyon kumandası, tüylü veya düz yüzeyli oyuncaklar, halı ve kilimler gibi çok patojen bulunduran alanları,

  Alerjiye neden olan toz akarlarının beslendiği ,deri döküntülerinin en çok bulunduğu yatak odasındaki yatak ve yastık gibi yüzeyleri,

  Genel olarak banyo ve tuvaletler başta olmak üzere evinizdeki tüm yer ve yüzeyleri doğal yöntemlerle temizler.

  Kendi mikro florasını oluşturarak patojenlerin(bakteri ve küf)  ve alerjenlerin beslenme kaynaklarını tüketir ve ortamı doğal yollarla arındırır.Ortamda kullanılan probiyotik sprey cildinizde de koruyucu bir tabaka oluşturacağı için dış ortama çıktığınızda nispeten etkisi kalacaktır.Bu etki sizi dış ortamlarda da korumaya devam edecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.