%17 indirimli
Pronevo

Pronevo Active Yüksek Yoğunluklu Probiyotik 300 ml Sprey(%100 ÜRÜN İADE GARANTİSİ)

Fiyat
:
119,00 TL
İndirimli Fiyat
:
99,00 TL
%17indirimli
Havale ile
:
96,03 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Pronevo Active Yüksek Yoğunluklu Probiyotik 300 ml Sprey(%100 ÜRÜN İADE GARANTİSİ*)

  Toz akarı(mite),polen ve hayvan tüyleri solunum yolu alerjileri için önde gelen nedenlerdir. Evinizde bunlarla birlikte hastalık yapıcı bakteriler, mantar sporları gibi patojenler bulunur.

  Bu alerjen ve patojenleri minimum seviyeye düşürmenin yolu kimyasal içermeyen,toksik olmayan ve GDO içermeyen probiyotik solüsyonuyla Pronevo Active spreyimizdir.Pronevo Active yoğun probiyotik içeriğiyle(1 ml minimum 50 milyon) toz akarı ve polen kaynaklı alerji belirtilerinin ortadan kalkmasını sağlar.

  Probiyotik bileşiklerimiz ;

  Evinizin havasını

  Kapı kolu, televizyon kumandası, tüylü veya düz yüzeyli oyuncaklar, halı ve kilimler gibi çok patojen bulunduran alanları,

  Alerjiye neden olan toz akarlarının beslendiği ,deri döküntülerinin en çok bulunduğu yatak odasındaki yatak ve yastık gibi yüzeyleri,

  Genel olarak banyo ve tuvaletler başta olmak üzere evinizdeki tüm yer ve yüzeyleri doğal yöntemlerle temizler.

  Kendi mikro florasını oluşturarak patojenlerin(bakteri ve küf)  ve alerjenlerin beslenme kaynaklarını tüketir ve ortamı doğal yollarla arındırır.Ortamda kullanılan probiyotik sprey cildinizde de koruyucu bir tabaka oluşturacağı için dış ortama çıktığınızda nispeten etkisi kalacaktır.Bu etki sizi dış ortamlarda da korumaya devam edecektir.

  Pronevo Active Evler ve küçük ofisler de dahil olmak üzere çeşitli kapalı alanlar için uygundur. Probiyotiklerin sürekli püskürtülmesiyle , Pronevo Active, koruyucu, mikroskopik bir mikroflora tabakası oluşturur ve bu şekilde tüm kapalı yüzeyleri kaplar ve korur.

  Kullanım Şekli: İlk hafta günde iki defa olabildiğince yüksekten, tetik mekanizmasına basılı tutarak odaya püskürtme yapınız.Sonraki haftadan itibaren 2 günde bir defa uygulayınız.

  Not: Alerjenleri azaltmak amaçlı kullanımlarda daha sıklıkla her gün kullanılması önerilir.
  *İlk defa yapılan alışverişlerde üründen memnun kalınmaması durumunda kargo bedeli hariç satış tutarı iade edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.