Hakkımızda
HAKKIMIZDA 

Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. Sağlık bakanlığı ruhsatlı olarak ithalat ve ihracat yapmakta ve tüketicilere hem bireysel çözümler sunmakta hem de Türkiye çapında bayileri aracılığıyla kurumsal düzeyde hizmet vermektedir. Bireysel kullanım için tüketime sunduğumuz ürünlerimizi www.pronevoonline.com sitesi üzerinden satışa sunmaktadır. 2017 yılında piyasaya arzettiğimiz probiyotikli hava ve yüzey temizlik ürünlerimiz Türkiye'de alerji ve hijyen sorununa yeni çözümler sunmaktadır.


Pronevo probiyotikleri, Bacillus isimli bakterinin fermantasyonu ile elde edilmiş suşlar içerir.Bu probiyotik mikroorganizmalar çoğunlukla toprakta ve kısmen bağırsak sistemimizde bulunur ve doğal hayatın dengesini sağlar. Pronevo tamamen doğal olan bu probiyotikleri kullanır. Bu probiyotik türü hem FDA(Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) hem de EFSA(Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) tarafından insan sağlığı için güvenli olarak sınıflandırılmıştır. Teknolojimiz mikroskobik düzeyde çalışır ve düzenli tekrarlarla milyonlarca probiyotiği hava yoluyla ortama verir. Bu şekilde hava, yüzey ve nesnelerde sağlıklı bir ortam yaratır. Ayrıca kişisel alanınızda kullanabileceğiniz Evsel Probiyotik Bazlı ürünler ile, alerjen ve patojenlerle mücadelede maksimum etkinliğe ulaşabilirsiniz.


Kanıtlanmış Pronevo prosedürümüz, probiyotiklerin, hava temizleme sistemleri ve konvansiyonel kimyasallarla yapılan temizlik yöntemleri yerine evsel mekanik temizlik yöntemleri vasıtasıyla, toz akarı(mite) dışkıları, polen, ölü cilt hücreleri ve mikroorganizmaların beslendiği organik bileşikleri tüketerek patojen ve alerjenlerin tamamen yok olmasını sağlar. Bu şekilde, ortamda, ideal bir mikrobiyal dengeye ulaşılmış olur. Kimyasal içerikli Evsel temizleyiciler veya tıbbi amaçlı dezenfektanlar solunması zararlı uçucu kimyasal bileşikler içerir ve mikroorganizmaları öldürmek için çalışırlar. Fakat bu çaba çoğunlukla bakterilerin süper bakterilere dönüşmesine ve biyofilm oluşmasına neden olur. Pronevo ise hiçbir mikroorganizmayı öldürmez onların beslenme araçlarını tüketerek kendi kendilerine yok olmalarını sağlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.