%16 indirimli
Pronevo

5 Lt Pronevo Probiyotikli Banyo – WC Temizleyici ve 5 Lt Pronevo Probiyotikli Yer-Yüzey Temizleyici

Fiyat
:
189,00 TL
İndirimli Fiyat
:
159,00 TL
%16indirimli
Havale ile
:
154,23 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Pronevo probiyotik içerikli yüzey temizleyici: 5000 ml

  Probiyotiklerle zenginleştirilmiş organik temizlik ürünüdür. Sert zeminler için uygundur. Yağ ve kir gidericidir. Kötü kokuları giderip,sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturur.

  Antistatik bir film tabakası oluşturarak, yeniden tozlanma ve kirlenme süresini geciktirir. İçerisindeki probiyotikler sayesinde uzun süreli etki gösterir.

  Spreyleme metodu ile kulanım: Ürünü yüzeye 20-30 cm uzaklıktan püskürtün. Ağır lekeleri fırçalayın. Kirlilik derecesine göre birkaç dakika bekleyin. Yüzey kurumadan nemli bir bez yardımı ile birkaç kez silin.

  Bez ile kullanım: Kovanın içine bir miktar su doldurun ve üründen 4-5 kapak ilave edin. Sünger ya da bez yardımıyla temizlemek istediğiniz bölgeyi silin.
  Bir kova suya 4-5 kapak ekleyerek veya spreyleme yöntemi ile kullanılır.

  Pronevo Banyo/WC Temizleyici: 5000 ml.

  Banyo ve Wc temizliği için, Probiyotiklerle zenginleştirilmiş organik temizlik ürünüdür. Sararma ve kötü koku oluşumunu engeller. Hoş bir koku bırakır. Cildinizi korur.

  Derinlemesine temizlik sağlar. Antistatik özelliği ile, giderlerin tıkanmasını engeller ve kirlenmeyi geciktirir. Duşa kabin, küvet, WC, lavabo, fayans ve mermer gibi alanlarda etkili sonuç bırakır.

  Seyrelterek veya spreyleme yöntemiyle kullanılır.

  Sprey şişesi ve düşük basınçlı aparatlarla kullanım: Ürünü kullanılacak alana püskürtün, kirlenmiş ve sararmış alanları fırçalayın ve durulayın. Kirlenmenin hafif olduğu bölgelerde püskürtmeden sonra nemli bir bezle silin veya suyla durulayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.